20 жовтня – фінал конкурсу архітектурних проектів молодіжного фестивалю “ARCHІVІSІON”

20 жовтня у Чернівцях відбудеться фінал конкурсу архітектурних проектів, що триватиме у рамках IV Міжнародного молодіжного архітектурного фестивалю “ARCHІVІSІON”. Про це пише прес-служба Чернівецької міської ради. Фінал розпочнеться о 12:00 за адресою вулиця О.Кобилянської, 53.

У фіналі конкурсу буде представлено близько 50-ти проектів , які пов`язані зі створенням або перетворенням інтер`єрів, будівель і споруд, архітектурних ансамблів, кварталів.
Номінації огляд-конкурсу ARCHІVІSІON-2017:
– Інтер`єр (проекти житлових, громадських і промислових приміщень; проекти реконструкції, реставрації).
– Будівлі та споруди (проекти котеджів і особняків, багатоквартирних будинків; проекти будівель і споруд освіти, культури, спорту, адміністративних, інших громадських будівель та споруд; торговельні комплекси, виробничі будівелі і споруди, заправні станцій і т.д.).
– Перетворення території (проекти груп будівель і/або споруд, ансамблів, кварталів; проекти ревалоризації, ревіталізації території, на якій знаходиться група будівель, включаючи розвиток прилеглих територій загального користування).
– ARCHІNTEGRATІON (за результатами воркшопів): перетворення середовища шляхом інтеграції проектних, технологічних, соціальних та інших рішень і принципів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ