28-річний буковинець скоїв ряд крадіжок на Хотинщині

Прокуратура домоглась реальної міри покарання для буковинця, якому за крадіжки призначено покарання з іспитовим строком.

28-річному жителю Хотинського району  за крадіжки з проникненням у житло призначено умовний термін покарання.

Встановлено, що підсудний, будучи раніше судимим за вчинення злочинів майнового характеру, на шлях виправлення не став та в період непогашеної судимості  здійснив ряд крадіжок  з приватних господарств на території с. Зарожани Хотинскього району.

Суд першої інстанції визнав винним чоловіка у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2,3 ст.185 КК України та призначив покарання у виді 4 років позбавлення волі, проте із застосуванням ст. 75 КК України звільнив зловмисника від відбування основного покарання з іспитовим строком терміном на 2 роки.

Прокуратура з вказаним рішенням, в частині застосування ст.75 КК України,  не погодилась та оскаржила його в суді апеляційної інстанції.

Апеляційний суд Чернівецької області підтримав позицію публічного обвинувача, скасував рішення Хотинського району  суду  та постановив новий вирок, відповідно до якого чоловіка засуджено до 2 років позбавлення волі.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ