Багатоповерховий житловий будинок біля політехнічного коледжу будувати не будуть

На розгляд сесії було подано проект рішення про відміну містобудівних умов та обмежень на будівництво багатоквартирного житлового будинку на земельній ділянці площею 0,0926 га за адресою вул.Павла Каспрука, 6, які були надані Чернівецькому політехнічному коледжу міською радою 27 жовтня 2011 року (рішення №328).

Таку домовленість досягнуто на зустрічі міського голови Олексія Каспрука з мешканцями, адміністрацією політехнічного коледжу за участю головного архітектора міста, фахівців юридичного управління міської ради та інспекції архітектурно-будівельного контролю, – повідомили у міськраді.

Робочий проект на будівництво цього об’єкту виготовила проектна організація ТОВ «Арка-С», у листопаді 2013  забудовник зареєстрував декларацію про початок виконання будівельних робіт.

Зважаючи на скарги мешканців  Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю провела позапланову перевірку цього об‘єкту. У ході огляду було встановлено, що забудовник запроектував цей об’єкт із порушенням вихідних даних для проектування, а саме містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки. Адже, згідно  містобудівних умов і обмежень максимально допустимий відсоток забудови зазначеної земельної ділянки становить 60%, а відповідно до проектної документації – 81%.

 У зв’язку із виявленими порушеннями замовнику будівництва було вручено припис на зупинення будівництва до впорядкування документів на землекористування.

На даний час замовник будівництва – Чернівецький політехнічний коледж угоду із забудовником розірвав. На розгляд міської ради буде винесено проект рішення про відміну виданих у 2011 році містобудівних умов і обмежень на забудову цієї земельної ділянки.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ