Бійцям АТО Чернівці купили реанімобіль (відео)

Сьогодні активісти ГО «Буковина – українському війську» та інші небайдужі волонтери нашої області презентували важливу для українського війська покупку – сучасний реанімобіль, який прибув з Німеччини і вже найближчим часом буде переданий на Схід України. 

Як розповідає волонтер Леся Хомко, ідея придбати цю машину виникла ще два місяці тому, а хороші ідеї, як відомо, важливо вчасно реалізувати. «Збір коштів тривав на диво швидко і нам приємно, що буковинці виявили не просто небайдужість, а справжню солідарність, серед благодійників – і БДМУ та міська лікарня швидкої допомоги», – розповідає Леся Петрівна.
За оцінками медичних фахівців, реанімобіль доволі таки потужний, відповідає найсучаснішим вимогам і оснащений відповідною апаратурою, тож така покупка для української армії справді безцінна. Як тільки машину поставлять на облік – вона буде готова до відправки у зону бойових дій, аби рятувати життя солдатам української армії. Громадський активіст  член координаційного комітету з надання допомоги українським військовим Володимир Дорош зазначив, що це вже сьомий автомобіль, відправлений буковинськими благодійниками в зону АТО –  до сьогодні туди закуповували позашляховики, легкові автомобілі тощо, а ось реанімобіль придбали вперше.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ