Бізнес-зв’язки депутатів та службовців Чернівецької міської ради

  Чернівецькі активісти проаналізували бізнес-зв’язки депутатів Чернівецької міської ради.

  Як пояснює аналітик Лабораторії демократичних трансформацій Ольга Обершт, ідея виникла в рамках оновлення on-line ресурсу «Буковинські гешефти». «Ми внесли інформацію про бізнес-зв’язки, членство, інтереси, доступні декларації про майно та доходи майже 500 представників громади та їхніх родичів», – сказала Ольга.

  Всю доступну інформацію активісти зібрали на одному сайті – Буковинські гешефти. Протягом наступного тижня там з’являться розгорнуті статті про депутатські фракції Чернівецької міської ради.

  «Так склалося, що більшість депутатів Чернівецької міської ради є бізнесменами, або їхні родичі володіють чи займаються бізнесом. Наявність бізнесу не означає, що депутат поганий чи хороший. Це є лише свідченням того, що представник громади може потрапляти у ситуації конфлікту інтересів, лобіювати близькі до нього фірми, сприяти наданню тому чи іншому підприємству певних преференцій. Інформація про виявлені бізнес-зв’язки депутатів міської ради надає активній громаді міста уявлення про інтереси депутатського корпусу»,– пояснює медіа-координатор Лабораторії демократичних трансформації Максим Волошин.

  Майже 60 буковинських підприємств належать представникам депутатського корпусу або є власністю їхніх родичів та близьких осіб. Також 26 депутатів та їхніх родичів зареєстровані як фізичні особи-підприємці. У 9 з 42 депутатів не виявлено жодних бізнес-інтересів.

  Вся зібрана інформація про бізнес-інтереси депутатів та їхніх родичів була отримана з декларацій про майно та доходи депутатів Чернівецької міської ради VII скликання за 2016 рік та у інших відкритих джерелах, – повідомила волонтер ГО”Лабораторія демократичних трансформацій” Ольга Гришин-Грищук.

  БЕЗ КОМЕНТАРІВ

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ