Буковинські правоохоронці впіймали злочинця, котрий кілька днів тому втік із виправного центру Ірпінської колонії

За гратами молодик встиг побувати кілька разів – через крадіжки, нанесення тілесних ушкоджень та грабежі. Місця позбавлення волі уроком так і не стали – після втечі зловмисник знов узявся за старе. Встиг скоїти чергові крадіжки, у одному з випадків ледь не вбив людину.

Повідомлення про втечу із виправного центру Ірпінської колонії засудженого працівники Новоселицького райвідділу міліції отримали не випадково. Втікач родом із Буковини, працював на одному з підприємств цього району, відтак, після втечі міг опинитися саме в цих краях. І справді, вже на десятий день, злочинець дав про себе знати.

 

Іон ШАЛАР, перший заступник начальника Новоселицького РВ УМВС області: “До нас надійшла заява, що невідомий зловмисник уночі наніс тілесні ушкодження жителю села Зелений Гай та відібрав його телефон. Через деякий час ще одна заява – невідомий відібрав куртку у 20-річного хлопця, по опису був схожий на нападника із попереднього випадку. Потім ще дві заяви про кражі мобільних телефонів. Близько 12 години ночі ось на цьому місці розігрався справжній бойовик. 26-річний Андрій повертався додому. Дорогу вирішив скоротити і пішов цим шляхом. І не зчувся, як до нього ззаду підбіг невідомий чоловік та почав наносити важкі удари”.

Від пережитого тієї ночі Андрій не може досі оговтатися. У хлопця дотепер почорніле вухо – один із найсильніших ударів від нападника отримав саме в голову.

Андрій, потерпілий: “Ішов додому зі сторони заправки. Говорив по телефону з рідними. Чую, хтось ззаду біжить, я на це уваги і не звернув. Він мене догнав, ударив і я упав на землю”.

У такій ситуації хлопець опинився вперше, тому не знав, як діяти. Поблизу нікого не було, серед поля наодинці із агресивним злочинцем опівночі – до того ж нападник ще й працівником правоохоронних органів представився.

Андрій, потерпілий: “Після того, як крикнув, щоб я не рухався, бо заріже, я підкорився. Заламав мені ззаду руки. Спитав, за що б’єш. Він представився працівником правоохоронних органів, сказав, що за мною давно стежать. Швидко обшукав мене, витягнув мобільного телефона і почав тікати”.

Зрозумівши, що зловмисник видає себе не за того, ким є насправді, Андрій побіг за ним, однак не наздогнав. По гарячих слідах нападника затримали правоохоронці. У скоєному чоловік зізнався одразу.

Наразі порушено кримінальну справу. Перед судом утікач постане вже уп’яте і одразу за кількома пунктами.

ІОН ШАЛАР, перший заступник начальника Новоселицького РВ УМВС області:  “За дві кражі, два грабежі та втечу із колонії”.

Олександр Хмель. Телеканал «Чернівці»

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ