Буковинець Михайло Гаврилюк прокоментував інцидент з нібито побиттям журналіста (ВІДЕО)

Як ми повідомляли раніше, у Верховній Раді буковинець Михайло Гаврилюк вдарив журналіста.

Нардеп, буковинець Михайло Гаврилюк прокоментував інцидент з журналістом Василем Крутчаком, який звинуватив  його у побитті.

Так, 18 травня журналіст у Верховній Раді вирішив взяти інтерв’ю у нардепа, який відмовлявся. Згодом нардеп нібито побив представника ЗМІ.

За інформацією журналіста Василя Крутчака, Гаврилюк не стримався і поліз у бійку. Нардеп у свою чергу заявив, що він просто намагався зловити журналіста, який почав падати зі сходів.

«Йдучи зі мною, спускаючись сходами, він йшов, я сказав, що я йому не даю інтерв’ю, що більше ніколи не буду давати йому інтерв’ю, а він все одно. Я спускався в буфет, іноді люблю там пити каву. Я ще раз хотів сказати йому, що не дам інтерв’ю, різко розвернувся і сказав. При цьому він почав падати. Якби я знав, що він на мене буде таку писати кляузу, я б його не підтримав. Я підклав свої рученята, щоб його утримати. При цьому він, коли падав, у нього впав телефон, я його, звичайно, утримав. Я однією рукою не міг утримати, повинен його з верху підтримати. Сорочка виявилася дуже тонкою. Порвалася сорочка, обличчя розбилося, телефон розбився. Я в чому винен? Що я його хотів врятувати?», – прокоментував інцидент Гаврилюк.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ