Буковинка відзначила 100-річний ювілей

11 січня свій поважний ювілей, 100-річчя від дня народження святкує інтилегентна людина, вчитель та наставник кількох поколінь Кондратова Євдокія Дмитрівна, жителька села Братанівка Сокирянського району.

З поважною датою ювілярку вітали перший заступник голови районної державної адміністрації Андрій Маркевич та голова сільської ради Василь Лєснік.  Андрій Маркевич від імені районної влади привітав Євдокію Дмитрівну з поважним ювілеєм, побажав їй міцного здоров’я та ще довгих років життя в колі рідних і близьких людей. Іменинниця отримала районну відзнаку та пам’ятні подарунки. Інформує сайт Сокирянської РДА.1_58

Як розповіла  донька ювілярки Ніна, Євдокія Дмитрівна народилася в далекому місті Олександрівськ, що на Луганщині. Працювала вчителем початкових класів та завідувачем дошкільної установи. Все життя присвятила освітній справі, навчаючи дітей рідної української мови, віддавши кожному частинку своєї душі. Разом з чоловіком, військовим лікарем, народили і виховали трьох доньок, нині тішиться онуками. В 2011 році Євдокія Дмитрівна переїхала до доньки в Братанівку, полюбила наш край.

У свій поважний вік Євдокія Дмитрівна має добру пам’ять, любить жартувати та співати пісень, це і вважає рецептом довголіття. Ювілярка залишається душею та берегинею свого великого роду, – повідомляє “Північно-бессарабський інформаційний портал”.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ