Буковинські діти страждають від кашлю. Медики зафіксували нові випадки інфекції

Невдовзі найтепліша пора року – літо, а медики все ще  фіксують нові випадки інфекцій.

Зокрема, у селі Бузовиця, Кельменецького району на початку останнього місяця весни лікарі діагностували у 21 дитини кашлюк.

У мешканки села Наталі почала кашляти молодша донечка, пізніше інфекцію підхопила і  старша. Стурбована мати лікувала дітей вдома, звернувшись до дільничного лікаря. Як розповідає жінка, дівчатам призначили антибіотик, сироп від кашлю та інгаляції. Однак лікування результатів не дало. Буковинка каже, що доньки майже не спали вночі – кашляли. Вдень було краще.

Зрештою, жінка вирішила показати дітей чернівецьким лікарям. Подолавши 100 кілометрів мати прийшла до приватної лабораторії. Аналіз крові показав, що показник антитіл кашлюка у дітей перевищував у чотири рази. Медики підтвердили, що дівчата хворі на кашлюк та призначили новий антибіотик. Після лікування дітям стало краще.

Спалах хвороб батьки пов’язують з початком сезону кроплення садів. Також зауважують, що холодно у школі, куди діти ходять мало не щодня.

В обласному управлінні охорони здоров’я вважають, що причиною інфекційних захворювань є мала кількість щеплених дітей, – інформує acc.cv.ua.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ