Через борги ПАТ “Чернівцігаз” має намір відключити від газопостачання КП “Чернівцітеплокомуненерго”

Через борг 12,5 мільйонів гривень ПАТ “Чернівцігаз” має намір відключити від газопостачання КП “Чернівцітеплокомуненерго”.

Про це розповів голова правління ПАТ “Чернівцігаз” Віктор Горда, – повідомляє “МБ”.

“Впродовж двох місяців теплокомуненерго не оплачує послуги з розподілу природного газу. Через це заборгованість підприємтва становить 12,5 мільйонів гривень. Станом на 1 березня вона вже сягне 20 мільйонів гривень”, – повідомив Віктор Горда.

За словами Віктора Горди, “Чернівцігаз” неодноразово звертався до комунального підприємства і до керівництва міста та області з відповідними листами. Останній було направлено 12 лютого. Але не зроблено жодних кроків для вирішення проблеми.

“З 15 лютого “Чернівцігаз” почне обмежувати розподіл газу на об’єктах “Чернівцітеплокмуненерго”. Тобто ми суттєво знизимо тиск подачі газу. Тепло буде, але не таке, як потрібно. Особливо відчують це на нижніх поверхах багатоповерхівок.

А з 19 лютого, у разі не вирішення даного питання почнеться планове відключення котелень, які забезпечують 40 тисяч чернівчан теплом, 654 бюджетні установи та 308 юридичних осіб”, – додав посадовець.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ