Чернівчани просять міську владу облаштувати дитячий та спортивний майданчик по вулиці Полтавській

Чернівчани просять міську владу облаштувати дитячий та спортивний майданчик по вулиці Полтавській. Відповідна петиція набрала сьогодні необхідну кількість голосів (253 з 250 необхідних).
“Навпроти першого будинку по вулиці Полтавській існує досить велика та захаращена територія, вона ніяк не використовується мешканцями мікрорайону, являється занедбаною, засміченною будівельним сміттям,там стирчить небезпечна для оточуючих арматура, мали місце випадки травмування дітей, для яких немає належного місця відпочинку.
Зважаючи на вище вказане, просимо Вас передати цю ділянку Товариству колективних забудовників №5 (ТКЗ-5). Приведення її в порядок, створення дитячого майданчика, спортивної зони та облаштування там зони відпочинку, позитивно вплине на благоустрій району та міста в цілому. Для дітей та мешканців вулиць Полтавська, Пирогова, Тургеньева, Харківська та інших прилеглих вулиць, це стане в нагоді”,- йдеться в тексті петиції.
Згідно п. 2.1 розділу ІІІ «Положення про електронні петиції у місті Чернівцях», електронна петиція буде розглянута впродовж 10 робочих днів з дня оприлюднення.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ