Чернівецька міськрада звернулась до Президента України щодо подій, які сталися в Києві

Сьогодні на черговій сесії Чернівецької міської ради 22 депутати підтримали звернення до Верховної ради України та Президента України щодо останніх подій в Києві 5 грудня 2017 року.

У зверненні депутати закликають керівництво держави негайного втрутитись в ситуацію, пов’язану із спробами арешту політика М.Саакашвілі.

«Ми, депутати Чернівецької міської ради Чернівецької області, звертаємось до Вас, щодо якнайшвидшого та конструктивного реагування на незрозумілі, нелогічні, непрозорі і незаконні дії правоохоронців під час т.зв. «затримання» лідера «Руху Нових Сил» 5 грудня 2017 року в м. Київ. Сам факт затримання М.Саакашвілі, та дії правоохоронців, які були здійснені з порушенням правових норм українського законодавства та прав людини і громадянина є яскравим прикладом т.зв. «розправи» діючої влади з інакодумцями, опозиціонерами, опонентами влади і правлячого режиму.

Такі, як і попередні, дії влади по відношенню до опозиції є нічим іншим, як злобою і помстою влади за багатомісячну критику дій влади, за боротьбу проти корупції, за відстоювання інтересів народу, вимог Революції Гідності.

Ці дії державної влади є нелогічними, бездумними і шкодять національним інтересам України та вже отримують негативну оцінку міжнародного співтовариства, дипломатичних представництв ряду держав.

Ми, депутати Чернівецької міської ради, звертаємося до Верховної Ради України, Президента України п. П.Порошенка щодо негайного втручання в ситуацію, пов’язану із спробами арешту М.Саакашвілі, Закликаємо керівництво держави реагувати на виклики сьогодення, та неухильно дотримуватись Законодавства, прав та свобод людини та негайного припинення наступу влади на демократію і основні завоювання Революції Гідності».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ