Чернівецька область на 2-му місці за кількістю витрачених коштів на боротьбу зі СНІДом

Спеціалісти Інституту аналітики та адвокації проаналізували дані та з’ясували скільки коштів витратили на протидію ВІЛ-інфекції та СНІДу в 2017 році. Дослідження стосувалося місцевих бюджетів. Чернівецька область посідає 2-ге місце в рейтингу.

У регіоні повністю схвалили орієнтований бюджет на програму, розміром 720 тис. грн. Аналітичні дані демонструють, що за перші 6 місяців витратили більше половини коштів.

“Ми взяли до уваги два основоположні напрямки: лікування та профілактику супутніх до СНІД захворювань. – розповідає аналітик ІАА Олександр Ткаченко. Чернівецька область на 7-му місці за кількістю витрачених коштів на напрямок профілактичного характеру. На заходи лікування в програмі коштів не заплановано”.

У кінці 2017 року в регіоні зареєстрували 907 ВІЛ-інфікованих осіб. Від 2016 року фінансування програми протидії ВІЛ-інфекції та СНІДу збільшилося. За результатами дослідження Чернівецька область посідає 2-ге місце за показниками по всім статтям витрат,  повідомляє прес-служба ГО “Інститут аналітики та адвокації”.

Витрачене на профілактику

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ