Чернівці приєдналися до Всеукраїнської акції «Озвучимо книжки для незрячих»

17 жовтня у міськраді відбулась презентація регіонального етапу Всеукраїнської акції «Озвучимо книжки для незрячих».

Акцію започаткувало «Видавництво Анетти Антоненко», яке безкоштовно передає авторські права організаціям і фізичним особам, що допомагають озвучити книжки для людей із вадами зору.

Як зазначив учасник акції, письменник Остап Дроздов, в акції може взяти участь кожен бажаючий. Це може бути людина, яка має прекрасний тембр голосу, це може бути якесь акторське середовище, або ж люди, які мають у розпорядженні професійну аудіотехніку.

Створені аудіоверсії творів найвідоміших сучасних вітчизняних і зарубіжних авторів буде подаровано 68 українським спецбібліотекам для людей з вадами зору.

Наразі до акції приєдналися телекомпанії і радіостанції, творчі колективи з Чернівців, Києва, Сєвєродонецька, Вінниці, Луцька, Чернігова, Хмельницького, Тернополя, Черкас. Завдяки підтримці партнерів-волонтерів озвучено 6 книжок відомих авторів.

Серед письменників, які зазвучать у аудіокнижках: Любко Дереш, Остап Дроздов, Євгения Кононенко, Исабель Альєнде, Эрік-Эммануель Шмітт, Кларисе Ліспектор, Ясміна Реза та інші.

На сайті видавництва https://anetta-publishers.com/ можна обрати будь-яку книжку для озвучування.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ