Чернівцям – 609. Програма заходів до Дня міста

Упродовж двох днів чернівчани відзначатимуть 609-у річницю  від дня першої письмової згадки про своє місто.

7 та 8 жовтня на містян та гостей міста чекатимуть різноманітні заходи:  концерти, виставки, спортивні змагання, соціальні активності тощо.

Назва заходу Місце та час проведення
7 жовтня  
Покладання квітів до могил бургомістрів, примарів, почесних громадян, учасників АТО 10.00 Центральне кладовище, кладовище на вул.Зеленій, Садгорі, Роші
Урочисте відкриття Дня міста 12.00, Ратуша
Виступ військового оркестру 194-го понтонно-мостового загону Державної спеціальної служби транпорту 13.00-14.00 Центральна площа16.30-18.00 Театральна площа
Парад та виставка ретро-автомобілів 13.00 – 17.00, вул. І. Франка, Центральна площа, Головна, Соборна площа, Театральна площа
Мистецький узвіз та свято меду  10.00-21.00, вул.Шкільна, площа Пресвятої Марії
«Ресторація просто неба» 10.00-22.00,Площа Пресвятої Марії
Презентація та пригощання  городян величезною яєшнею 15.00, площа Пресвятої Марії
Ковальська майстерність 10.00-18.00, Площа Пресвятої Марії
Виставка-продаж хлібобулочних  та кондитерських виробів «Чернівецька випічка» 10.00-19.00 Центральна площа
Кубок Чернівців з баскетболу «3х3» 10.30, Площа Філармонії
Художній пленер «Барви щастя», виставка робіт учнів художньої школи ім.М.Івасюка та майстер-класи для мешканців 10.00-16.00, вул.О.Кобилянської (навпроти вул. М.Гоголя)
«Чернівецький фортель» ярмарок виробів ручної роботи, майстер-класи для дітей та дорослих (деку паж, ляльки-мотанки, розпис з дерева, вироби з фетру тощо) 10.00-20.00, вул.О.Кобилянської
Фотосушка «Жінка в Чернівцях» світлини від організаторів Фортель Фест +нові фото чернівчанок, зроблені на фоні краєвидів Чернівців 10.00-20.00, вул.О.Кобилянської
«Місто, без якого мені не жити»-мистецько-розважальна програма  і показ колекції одягу дизайнера Наталії Паліброди 11.30, Площа Пресвятої Марії
Перший художньо-мистецький фестиваль-пленер «Веселкова палітра рідного краю» 11.00-14.00, вул.О.Кобилянської, Театральна площа, площа Пресвятої Марії
«Славне місто Чернівці» тематична культурно-розважальна програма 12.00, Центральний парк культури і відпочинку ім.Т.Шевченка, сцена біля фонтану
Показ моделей жіночого та дитячого одягу від модельної агенції «New Models» та Чернівецького колледжу дизайну та економіки 14.00, вул.О.Кобилянської,3
Кулінарний майстер-клас від фіналіста шоу-«Майстер-шеф» Ігора Місевича 15.00, Центральна площа 
Персональна виставка батального живопису заслуженого художника України Андрія Холоменюка «Лицарська слава середньовічної Руси-України. Козаки – її спадкоємці» 13.00, Виставковий центр «Вернісаж»14.00,  Художній музей
Дитяче містечко розваг (дитяча фотозона, аквагрим, мегашашки) 12.00-20.00, Соборна площа
«Музична перлина – мої Чернівці», концертна програма учнів та викладачів музичної школи №2 13.00, вул.О.Кобилянської, 36
Всеукраїнська акція єднання «Україна моя вишивана» та виставка картин «Чернівці у вишивці» буковинського клубу сучасної вишивки «Вечорниці» 13.00, Дворик Ратуші
Театралізоване шоу за участю Клубу військово-історичної реконструкції «Берсерк», ( показ середньовічної зброї вікінгів, майстерність володіння нею, побут стародавніх скандинавів) 14.30, Центральна площа
Арт-перфоменс «Тіні та барви Чернівців», відкриття Студії живопису та дизайну «Czernowitz» за участю художників В.Шелегіна, О.Гармидера, А.Житарюка, С.Вірсти, В.Краснова, О.Сесленка, дизайнера Л.Влад-Зайцевої. 

 

 

15.00, Арт-інфо Центр «Czernowitz-Чернівці» (вул.Б.Хмельницького,68)
«Одруження на Панській» – конкурсно-розважальна програма та ярмарок 16.00 вул. О. Кобилянської (біля Палацу урочистих подій)
Презентація книжки Христі Венгринюк «Легенди Чернівців від Чорної Вівці» 17.00, Літературний Целанівський центр, вул.О.Кобилянської,51
Святкова хода та «Переберія статуї Європи», музичний виступ, флешмоб офіціантів 18.00-20.00, вул.О. Кобилянської, біля ресторану « Панська ґуральня»
Вулична дискусія «Роман із містом: Чернівці та жінка» 18.00, вул.О. Кобилянської (між вул.Митрополита Гакмана та Кафедральною)
Святковий концерт за участю  Миколи Задори, гурту «Вікторія» та гурту «Антитіла» 20.00 Соборна площа
8 жовтня
Мистецький узвіз та свято меду  10.00-21.00, вул.Шкільна, площа Пресвятої Марії
«Ресторація просто неба» 10.00-22.00,Площа Пресвятої Марії
Виставка-продаж хлібобулочних  та кондитерських виробів «Чернівецька випічка» 10.00-19.00 Центральна площа
Чемпіонат України з мотоциклетного спорту  (флеттрек) 10.00, міжнародна траса «Суперкрос», вул.Руська, 226-Г
Фінал Кубку м.Чернівців з футболу серед ветеранів 11.30, стадіон ДЮСШ№1, вул.Ю.Федьковича, 13
Кубок Чернівців з баскетболу «3х3» 10.00, площа Філармонії
Фінал Кубку м.Чернівців з футболу 13.00, стадіон «Буковина»
Дитяче містечко розваг (дитяча фотозона, аквагрим, мегашашки) 11.00-15.00, Соборна площа
Кубок міста Чернівців зі спортивного орієнтування 11.00, гімназія№4, вул.Л.Українки,29, парк Шиллера, вул.Київська
«Історична палітра рідного міста» відкритий чемпіонат на кубок міста Чернвців з інтелектуальних ігор «Брейн-ринг. Що? Де? Коли?» 12.00, Дворик Ратуші
«Місто, звінчане дощем»-святковий концерт 12.00, Театральна площа
«Веселі забави» розважальна програма для дітей 12.00, Центральний парк культури і відпочинку ім.Т.Шевченка, сцена біля фонтану
Виступ військового оркестру 194-го понтонно-мостового загону Державної спеціальної служби транпорту 13.00, Соборна площа
«Душа завжди вертає в Чернівці» концертна програма аматорських колективів 14.00, парк Жовтневий
Фестиваль техноспорту «Аркан 2017» (закриття) З 14.00 до 16.00, Соборна площа
Перший пісенний фестиваль  «Буковинський храм» 15.00, Літній театр
Молодіжний регіональний фестиваль конкурс рок-музики Відродження 2017» 16.00, Соборна площа
«Пісні рідного міста”, концерт за участю автора і виконавця Еміля Крупника, вокального дуету «Нігун», інструментальної групи «Клезмер Хесед Бенд» 16.00,  Театральна площа
Dj VEGAS 20.00, Соборна площа
«Вогняне шоу на перехресті культур», театр «Тіні вогню» та клубу військово-історичної реконструкції Берсерк 21.00, площа Пресвятої Марії

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ