Департамент охорони здоров’я Чернівецької ОДА звернувся до МОЗ з клопотанням про поставку в область вакцини від кору

 В Україні та в Чернівецькій області зокрема, з метою обмеження розповсюдження спалаху кору проводиться посилена імунізація дитячого населення проти кору.

«З метою охоплення щепленнями проти кору дітей з порушенням Календаря щеплень з вересня 2017 року проводяться додаткові заходи щодо вакцинації дітей у віковій групі від 1 до 8 років. За цей період було додатково провакциновано 17503 дітей. Всього станом на 1 січня 2018 року на Буковині від кору щеплено 44282 дитини, що становить 95% від річного плану імунізації», – зауважила Оксана Андрієць під час сьогоднішньої прес-конференції.

Станом на 12 січня 2018 року залишок вакцин в області складає 3 тис. 950 доз. Є райони, котрі потребували додаткового перерозподілу з інших районів області, що було здійснено. Однак наразі дана вакцина залишились в області в дуже малій кількості. Тож Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації звернувся до Міністерства охорони здоров’я України з клопотанням про поставку в область вакцини від кору, шляхом пришвидшення централізованих поставок або шляхом перерозподілу імунобіологічного препарату з інших регіонів. Також задля пришвидшення надходження вакцини проти кору в область фахівці Департаменту проводять перемовини з іншими регіонами України щодо можливості перерозподілу вакцини проти кору в Чернівецьку область.

Очікується, що  централізована поставка вакцин в область надійде вже на початку квітня 2018 року в кількості 20 тис. доз.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ