Депутати Чернівецької облради прийняли проект змін до бюджету на 2017 рік

4 липня відбулось чергове засідання сесії Чернівецької облради, під час якого депутати прийняли проект змін до обласного бюджету на 2017 рік, напрацьований Чернівецькою ОДА.

Зокрема, було виділено 2 мільйони гривень на підтримку закладів соціального захисту населення краю. З них 375 тисяч гривень спрямовано на ремонт покрівлі харчоблоку та встановлення огорожі в ОКУ «Хотинський психоневрологічний будинок-інтернат».

На ремонт даху харчоблоку в геріатричному пансіонаті додатково виділено 328 тисяч гривень. На завершення реконструкції Центру матері та дитини (фасад, огорожа, благоустрій) – 400 тисяч гривень.

На виконання заходів Обласної комплексної програми «Турбота» на 2016 – 2018 рр. спрямовано 200 тисяч гривень, Комплексної програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції (учасників бойових дій) та членів їх сімей – 500 тисяч гривень.

За словами першого заступника голови обласної державної адміністрації Михайла Павлюка, у майбутньому планується також виділити кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації з метою установки обладнання у Петричанському психоневрологічному будинку – інтернаті очисної установки BIOTAL , а також на здійснення капітального ремонту будівлі медкорпусу з метою обладнання відділення денного перебування дітей-інвалідів у Магальському будинку – інтернаті для розумововідсталих дітей.

Відтак, на медичну галузь, згідно поданих облдержадміністрацією пропозицій, додатково виділено більше десяти мільйонів гривень, – зазначив голова Чернівецької ОДА Олександр Фищук.

Зокрема, 1000,0 тисяч гривень виділено лікарні швидкої медичної допомоги на придбання медикаментів, 1078,1 тисяч гривень – обласному онкологічному диспансеру на придбання онкопрепаратів, 1000,0 тисяч гривень – на проведення капітального ремонту та переобладнання харчоблоку обласним госпіталем ветеранів війни, 2000,0 тисяч гривень виділено обласному медичному діагностичному центру на придбання апарату для дуплексного сканування транскраніальних судин та магістральних судин кінцівок, 765,3 тисяч гривень – обласному протитуберкульозному диспансеру для проведення ремонту фасаду

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ