Депутати проголосували за надання дозволу фірмі «Віктор ЛТД» на викуп земельної ділянки за адресою вул. Алма-Атинська,3Б

Депутати міськради не дослухалася до зауважень міського голови Олексія Каспрука та мешканців сусіднього будинку і на сьогоднішній позачерговій сесії проголосували за рішення про надання дозволу ТзОВ виробничо-комерційній фірмі «Віктор ЛТД»  на викуп земельної ділянки за адресою вул. Алма-Атинська,3-Б, площею 0,0145 га  для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

За це рішення проголосували 32 депутати.

Мешканці будинку, прилеглого до об’єкту торгівлі, що належить  ТзОВ ВКФ «Віктор ЛТД», клопотали не надавати такого дозволу, адже впевнені, що підприємець згодом добудує 2 поверх,  що позбавить їх частини прибудинкової території, де граються діти,  паркують свої авто мешканці.

Окремі депутати звернули увагу, що питання  про дозвіл на добудову магазину за адресою вул. Алма-Атинська,3-Б міська рада наразі не розглядає, це є повноваженнями Департаменту містобудівного комплексу і земельних відносин.  Вони також піддали сумніву, що  понад сотню підписів мешканців під зверненнями до міської ради з  вимогою не надавати дозвіл на викуп земельної ділянки та добудову магазину на вул. Алма-Атинська,3-Б, є справжніми.

Депутат Володимир Бешлей заявив, що серед засновників ТзОВ ВКФ «Віктор ЛТД» є депутат міської ради Богдан Ковалюк і вето міського голови є переслідуванням за його депутатську діяльність.

Тож прийнятим рішенням депутати подолали вето міського голови.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ