До Чернівців приїде нардеп Михайло Головко

16 лютого Чернівці відвідають народний депутат України Михайло Головко та Голова фракції ВО «Свобода» у Київській міській раді, директор НАЦ «Українські студії стратегічних досліджень», народний депутат України VII скликання Юрій Сиротюк.

За ініціативи свободівців Буковини в приміщенні факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича за адресою вул. Кафедральна, 2 з 13 години в 33 аудиторії Грушевського буде проведена зустріч Михайла Головка та Юрія Сиротюка з студентами університету.

  Юрій Сиротюк та Михайло Головко в багатьох містах України проводять зустрічі з студентами вищих навчальних закладів з питань державотворення, громадсько-політичних та фінансово-економічних аспектів життя українського суспільства.

  Народний депутат України Михайло Головко є членом податкового комітету Верховної ради України та матиме можливість представити слухачам реалії теперішніх економічних та податкових реформ, які обговорюються та приймаються в українському Парламенті.

 Юрій Сиротюк, як директор НАЦ «Українські студії стратегічних досліджень»  матиме можливість охарактеризувати теперішні громадсько-політичні реалії України в контексті геополітичних та міжнародних відносин з доповіддю – “Місія України та національні інтереси в глобалізованому світі: проблеми геополітики та міжнародних відносин», – повідомляє прес-служба Чернівецької обласної організації ВО Свобода.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ