Друге пленарне засідання 4-ї сесії міської ради – Око за око

 

Як відомо, на передодні проведення чергової сесії міської ради 10 березня , мер міста Микола Федорук поновив попередній судовий позов до Шевченківського районного суду міста Чернівці та подав новий на секретаря міської ради Віталія Михайлішина, щодо продовження роботи сесії 3 березня без присутності міського голови.

Закінчились депутатські баталії прийняттям запропонованим депутатом Чесановим проект рішення сесії, щодо оскарження до суду “бездіяльності Миколи Федоруку у зв’язку з порушенням ним Конституції, Законів України, прав і свобод громадян, не виконання покладених на нього повноважень щодо утворення виконкому ради, безпідставне закриття сесії ради, вчиненні інших дій, що перешкоджають діяльності ради”.

10 березня 2011 року о 10.00 годині чергова сесія міської ради розпочала свою роботу з небажання депутатів зареєструватися в системі «Рада». Причиною таких дій стала заява міського голови визнати сесію, яка відбулася 3 березня не легітимною. Всього зареєстрованих було аж 26 депутатів, та й то за третім разом. Було запропоновано депутатом від фракції «Батьківщина» Кедь Володимиром оголосити перерву на 15 хвилин та зареєструватись в письмовому вигляді. Після чого Микола Федорук зробив заяву про те, що б сесія розглянула питання щодо недовіри міському голові, оскільки “більшість депутатів не хочуть конструктивно співпрацювати” з мером. Після цього ФЕДОРУК ПОКИНУВ СЕСІЙНУ ЗАЛУ.

 

 

Далі сесія проходила під керівництвом секретаря міської ради Віталієм Михайлішиним. Були заслухані виступи депутатів на рахунок не простої ситуації, яка створилась в раді. Після чого сесійну залу покинули депутати фракції «Фронт Змін» та ВО Свобода, весь апарат міського голови, начальники управлінь та голови районних рад, які мотивують свій вчинок небажанням приймати участь в протизаконних діях депутатів інших фракцій.

Після чергової перерви керівники фракції більшості міськради пішли у кабінет просити Миколу Федорука зайняти своє місце у залі, оскільки є ряд питань, які вимагають присутність міського голови. Перед цим, депутати проголосували за пропозицію Анатолія Чесанова і внесли до порядку денного проект рішення про звернення до суду ПРО БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ЧЕРНІВЦІВ МИКОЛИ ФЕДОРУКА, але мер міста заявив, що не буде приймати участь у “незаконній сесії” після зустрічі з ним голів трьох фракції більшості міської ради.

Завершилось чергове «Сесійне Шоу» тим, що депутати 32 голосами “ЗА” і “2” утрималося та “1” проти – прийняли запропонований депутатом Чесановим проект рішення сесії , щодо оскарження до суду “бездіяльності Миколи Федоруку у зв’язку з порушенням ним Конституції, Законів України, прав і свобод громадян, не виконання покладених на нього повноважень щодо утворення виконкому ради, безпідставне закриття сесії ради, вчиненні інших дій, що перешкоджають діяльності ради”.

Далі буде… Слідкуйте за перипетіями «Справ радних» на нашому сайті.

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ