ДСНС вітає українців з Днем пам’яті та примирення

Голова ДСНС України Микола Чечоткін оприлюднив офіційне звернення до громадян з нагоди Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

“Шановні колеги!
Дорогі ветерани!
У ці травневі дні Український народ вшановує героїчний подвиг воїнів, які пройшли вогняні шляхи Другої світової війни та вибороли для нас мир і свободу. Згадуємо тих, хто відбудовував зруйновані нацистами міста та села у повоєнні роки, відроджував рідну Батьківщину.

Цей подвиг назавжди залишиться в історії нашого народу як символ його героїчного минулого, мужності та величі духу, а водночас вічної скорботи за полеглими.

Найтепліші слова вдячності вам, дорогі ветерани, за наше мирне небо та життя. Ви завжди будете для нас взірцем патріотизму, самопожертви та вірного служіння своєму народу. Світла та вічна пам’ять тим, чиє життя забрала війна.

Сьогодні ми вшановуємо також героїзм і самовідданість нинішніх захисників України. Боротьба за незалежність нашої країни триває. Вони гідно продовжують подвиг ветеранів Другої світової війни, ціною власного життя на сході України обороняють територіальну цілісність нашої Держави.

У зоні проведення антитерористичної операції з честю виконують завдання за призначенням і наші рятувальники. В умовах ведення бойових дій, проявляючи виняткову мужність, рішучі дії та високий професіоналізм, рятують життя людей, здійснюють гуманітарне розмінування територій.

Зичу вам міцного здоров’я, родинного благополуччя, витримки, наснаги та нових досягнень, а нашій рідній Україні – миру, єдності та незалежності”,- йдеться у повідомленні.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ