Директору МКП «Харчування учнів шкіл м. Чернівців» Тетяні Тихон оголошено догану

 Позапланову перевірку діяльності МКП «Харчування учнів шкіл м. Чернівців» провів відділ контрольно-перевірочної роботи міської ради. За результатами перевірки директору МКП «Харчування учнів шкіл м. Чернівців» Тетяні Тихон оголошено догану.

Про це повідомив начальник відділу Денис Круглецький.

Під час проведення перевірки встановлено, що впродовж 2015-2016 років, а також у І півріччі 2017 року господарська діяльність МКП «Харчування учнів шкіл м. Чернівців» не відповідала затвердженому Статуту Підприємства.

Так, за 2015 рік МКП «Харчування учнів шкіл м. Чернівців» отримало чистий збиток в сумі 268 тис. грн. У 2016 році та І півріччі 2017 року підприємство зовсім не здійснювало статутної діяльності та відповідно не отримувало доходів від реалізації товарів, робіт, послуг.

Також було виявлено, що бухгалтерський облік на підприємстві не організований на належному рівні, порушення строків виплати заробітної плати та заборгованість із виплати заробітної плати (станом на 01.06.2017 року – 4,5 тис. грн.), окремі випадки виникнення переплат та недоплат при виплаті працівникам заробітної плати тощо.

 За результатами перевірки директору МКП «Харчування учнів шкіл м. Чернівців» Тетяні Тихон оголошено догану.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ