Форум бізнес-ідей «Speaker Fest. Вирішальний вибір» (ВІДЕО)

Практично кожна людина мріє бути успішною, мати свою справу. Проте, щоб  досягти цього, не всім вистачає сил, досвіду, а також  ресурсів.

Щоб чернівчани могли дізнатися практичні навички ведення бізнесу чи громадської діяльності, 25 листопада в Академічному палаці відбувся форум бізнес-ідей «Speaker Fest. Вирішальний вибір».  Цього разу перед глядачами виступили 5 спікерів, які є власниками бізнесу та успішно працюють в Чернівцях.

Відкрив форум директор ІТ- компанії «Lead Line IT» Роман Осколов. 26-річний чернівчанин розповів, як вирішив відкрити свою компанію не зважаючи на те, що мав високооплачувану роботу програміста у іншому місті. Він поділився з чернівчанами про становлення чернівецької IT-компанії, лідерські здібності, а також критерії відбору своїх працівників.

Засновник та організатор фольклорно-етнографічного фестивалю «Маланка-фест» Оксана Лелюк поділилася досвідом ведення громадської активності. Під час виступу, пані Оксана розповіла, як вирішила залишити держслужбу та організувати фестиваль «Маланка-фест», про який зараз знають не тільки в Україні, але й за її межами.

Промова депутата Чернівецької міськради,  власника мережі магазинів цифрової техніки «Nimpha» Ярослава Петришина викликала найбільше обговорення. Він поділився тим, як почав заробляти будучи студентом першого курсу, як з дружиною організував свій сімейний бізнес та  про що зараз мріє.

Окрім цих трьох спікерів, під час форуму виступила креативний директор   Business Hub «PAPOROt’» Алла Самборська, яка розповіла про унікальне місце в Чернівцях – «PAPOROt’ smart-prostir». Smart-prostir PAPOROt’. Заклад для активних та креативних людей, де надзвичайно комфортно працювати, створювати нові ідеї, будувати бізнес, навчатись, втілювати мрії, інтелектуально відпочивати, завжди цікаво спілкуватись у колі однодумців.

Засновник ТОВ «Гріко» та президент ФК «Буковина» Сергій Гринюк розповів присутнім, як треба вірити у свої можливості не зважаючи на труднощі у бізнесі. Він порадив, як бути креативним, досягати кінцевого результату.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ