Куди поїдуть відпочивати буковинці цього літа?

Цьогоріч найбільшою популярністю серед жителів Чернівців та області на період літніх відпусток користуються Болгарія та Туреччина.

Про це нам розповіла менеджер однієї з чернівецьких туристичних фірм Мар’яна Шпуняр.

За її словами, часто чернівчани цікавляться також відпочинком в Чорногорії, Греції та Єгипті. Але не будемо забувати і про мальовничі місця в Україні, які з радістю відвідують.

Чернівчанин Антон Самойленко розповів, що збирається під час літнього відпочинку поїхати у Карпати з друзями. Там вони збираються піднятись на Говерлу, влаштувати велопробіг, купатися в гірських річках (Пруту, Тисі, Стрию, Черемошу), покататись на квадроциклах, озерах.

Крім мальовничих Карпат половина буковинців збирається поїхати на море до Одеси, Миколаївської області.

Наприклад, поблизу Одеси знаходиться чимало курортних селищ, оселитися в приватному секторі яких можна цілком бюджетно.

Як розповідають у туристичній фірмі, традиційними місцями для проведення відпустки з дітьми є Іллічівськ (житлова зона на курорті повністю відокремлена від промислової), а також Коблево, Лазурне та ін. Є можливість вибору однієї з десятків готелів і пансіонатів, призначених не тільки для стандартного проведення відпустки, але і для оздоровлення. Тим, хто хоче організувати сімейний відпочинок на Чорному морі недорого, варто звернути увагу на приватний сектор.

Денис Нагрудний

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ