Лондон збільшив ресурси у боротьбі з тероризмом

Уряд Великобританії оголосив рішення про збільшення ресурсів у боротьбі з тероризмом, аби уникнути загрози теракту, яка походить від Ісламістської Держави.

Ці зусилля призвели до зайнятості ще 1900 нових співробітників британської розвідки. В даний час там працюють близько 12700 чоловік.
– Це боротьба поколінь вимагає збільшення зусиль людей для боротьби з тими ,хто може знищити нас та наші цінності, – говорить Девід Кемерон.
Британський кабінет міністрів планує також подвоєння коштів авіаоборони. Додаткові гроші мають бути спрямовані для того, аби найняти експерта, котрий зможе визначити рівень авіаційної безпеки в країнах, відвідуваних великою кількістю громадян Великобританії. В даний час офіс Кемерона використав 9 млн фунтів.
Девід Кемерон стверджує, що Велика Британія повинна оновити план охорони країни. Він виразив сподівання на порозуміння з Володимиром Путіним стосовно Сирії. Вище вказані політичні лідери збираються зустрітися на саміті G20, який буде проходити в Туреччині. Кемерон хоче заохотити президента Росії до співпраці з коаліцією на чолі з США для того, щоб боротися проти Ісламістської Держави і вживати подальших заходів для урегулювання конфлікту в Сирії.

Руслана НИКОЛАЙЧУК
(за матеріалами ВВС)

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ