Майже 900 дітей з окупованих територій України тепер мешкають на Буковині (ВІДЕО)

Про проблему безпритульності дітей у Чернівецькій області розповіла сьогодні начальник служби у справах дітей ЧОДА Інна Савісько.

Загалом на Буковині проживає 18 тис. дітей. З них 1230 – діти-сироти та позбавлені батьківського піклування ( 990 – вже під опікою). Мешкає у чернівецькій області близько 4 тис дітей-інвалідів, 30 тис дітей з багатодітних сімей та 713 діток з зони АТО, 115 – з АР Крим, – повідомила Інна Савісько.
Пріоритетними завданнями служби у справах захисту дітей є подолання безпритульності та бездоглядності. На обліку у службі перебуває 1155 дітей сиріт і позбавлених батьківського піклування. В цьому році на облік поставили 41 дитину, зареєстровано також 519 діток, які опинились в складних життєвих обставинах.
На території Буковини знаходяться 14 дитячих будинків сімейного типу, 62 прийомні родини виховують 229 діток. До Чернівецької області з Луганської переїхав 1 дитячий будинок сімейного типу (5 дітей) і 1 прийомна сім’я з Донецьк області (1 дитина).
Задля попередження безпритульності цьогоріч службою у справах захисту дітей та правоохоронцями проведено 89 рейдів, завдяки яким вилучено 46 дітей, зафіксовано 3 випадки порушення правил торгівлі алкогольними та тютюновими виробами, – повідомила Інна Савісько.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ