На антикорупційний сервіс «Пульс» від буковинців надійшло лише три звернення

Впродовж січня–листопада 2017 року на сервіс «Пульс» надійшло кілька звернень. Зокрема, 3 платники  податків Буковини звертались зі зверненнями стосовно роботи органів ДФС. За аналогічний період минулого року таких звернень було – 7.

Про це повідомили в Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області.

Скориставшись даним сервісом, представники бізнес – спільноти мають можливість повідомити про помічені неправомірні дії чи бездіяльність працівників фіскальної служби, факти корупції, неякісне обслуговування, некоректне ставлення, умисно створені працівниками відомства  перешкоди у веденні господарської діяльності.

В цілому, така незначна кількість звернень цьогоріч на сервіс «Пульс» і відсутність інформування про корупційні ризики та скарги на системні проблеми в організації роботи чи обслуговування загалом свідчить про досить злагоджену діяльність територіальних органів ДФС – відзначають у фіскальній службі області.

Для всіх охочих висловити свою думку чи знайти відповідь на суперечливі питання, інтерактивний сервіс «Пульс» працює цілодобово: у робочий час інформацію приймають фахівці ДФС, у неробочий час – інтерактивний автовідповідач. Звертаємо увагу, телефон цілодобової лінії (0800)501-007 (напрямок “4”). На офіційному веб-порталі ДФС України сервіс «Пульс» розміщено за посиланням: idd@sfs.gov.ua

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ