На Буковині на одне робоче місце претендують 7 безробітних

Станом на 1 липня в службі зайнятості перебувало на обліку 7268 безробітних, із них 63,6% складали жителі сільської місцевості, 45,1% – жінки, 31% – молодь у віці до 35 років.

Як повідомила в.о. директора Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко, досить багато людей не мають роботи попри те, що у них є вища освіта. Тільки за січня-червня поточного року  34,8% зареєстрованих безробітних мали повну, базову чи неповну вищу освіту, 29,8% – здобули професійно-технічну освіту, кожний третій безробітний – мав лише загальну середню освіту.

Для фахівців з вищою освітою чимало привабливих пропозицій, які пропонують в центрі зайнятості. Наприклад, професія техніка-програміста із заробітньою платою 7 тисяч гривень, начальника цеху ( 6,5 тис. грн), судового експерта (6 тис. грн), головного бухгалтера (5,4 тис. грн) тощо.

Сьогодні в службі зайнятості зареєстровано майже 1100 вакансій. Станом на 1 липня 2017 року навантаження на одне вільне робоче місце складає 7 осіб, в той час як на 1 липня 2016 року було 10 осіб.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ