На Буковині отруїлись 14 людей: ймовірною причиною могли стати пестициди, якими обробляли землю

Впродовж 10-11 вересня 2017 року до амбулаторії загальної практики-сімейної медицини села Перебиківці Хотинського району за медичною допомогою звернулось 14 хворих (у тому числі 3 дітей) з скаргами на нудоту, блювоту, болі в епігастральній ділянці, ломотау в тілі, слабкість, головну біль, підвищення температури тіла.
11 вересня у селище прибули фахівці Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації, Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» та Головного управління Держпродспоживслужби у Чернівецькій області. Вони встановили, що з 5 по 10 вересня над селом Перебиківці проводились авіаційні роботи по застосуванню пестицидів у сільському господарстві. Під час цих робіт частина пестицидів осідала на городи мешканців, що призвело до часткового знищення посівів та погіршення стану здоров’я 14 осіб.
Внаслідок погіршення стану здоров’я, протягом 10-11 вересня 2017 постраждалі звернулись в амбулаторію загальної практики-сімейної медицини села Перебиківці, де отримали медичну допомогу. Стан хворих відразу покращився і не потребував додаткових лікувальних заходів та госпіталізації.
Державною установою «Чернівецький обласний лабораторний центр МОЗ України» було відібрано для дослідження проби ґрунту та води для визначення вмісту пестицидів.
Продовжується епідеміологічне розслідування.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ