На Буковині поліцейські взялись розслідувати справу щодо нападу на журналіста

 

6 липня прокуратурою Чернівецької області внесено відомості до ЄРДР за ч. 1 ст. 171 КК України (перешкоджання законній професійній діяльності журналістів).

Як повідомили у прокуратурі Чернівецької області, до правоохоронних органів звернувся журналіст телеканалу «Чернівецький промінь» з приводу перешкоджання його професійній діяльності  під час  зйомок на території Репужинської  сільської ради Заставнівського району.

Окрім журналіста, до прокуратури надійшло звернення від адвоката, голови громадської організації та мешканця села Репуженці про те, що 5 липня вони виявили незаконний самовільно викопаний кар’єр по видобутку піску на території селища про що повідомили виконувача обов’язків голови Репужинської сільської ради. Одразу після їхнього звернення в. о. голови сільської ради викликала свого чоловіка, який спільно з ще одним мешканцем села напали на заявників, завдавши їм легкі тілесні ушкодження.

За вказаними фактами прокуратурою області внесено відомості до ЄРДР  за ч.1 ст. 240 (порушення правил охорони або використання надр) та ч.1 ст. 125  КК України (умисне легке тілесне ушкодження).

Досудове розслідування у даних кримінальних провадженнях здійснюватиме Заставнівське відділення поліції Кіцманського відділу поліції ГУНП в Чернівецької області.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ