На Буковині пройшов Всеукраїнський конкурс мистецтв, в якому взяли участь 170 колективів з різних міст України

Минулими вихідними у туристичному комплексі “Сонячна Долина”, що під Чернівцями, пройшов Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв “Зимові візерунки”, у якому приймали участь 170 колективів з усієї України. Жанри фестивалю були різноманітними: цирковий, вокальний, інструментальний, театральний, танцювальний тощо.

До складу журі фестивалю входили талановитих митці.Зокрема, Галина Голубєва – педагог з вокалу на телепроектах “Х-фактор” та “Україна має талант” і Олександр Лещенко – учасник телепроекту ”Танцюють всі” та “Майданс”.

У заході взяв участь рок-гурт “Атом” Сторожинецького ЦДЮТ під керівництвом Леоніда Булавіна. Колектив став лауреатом другої премії в номінації “Вокально-інструментальний жанр”.

Рок-гурт “Атом” заспівав пісню “Feel it still” групи “Portugal.The man” і це був єдиний виступ, у якому виконавці самостійно грали на музичних інструментах. Для колективу це був перший досвід виступів на фестивалях, діти були дуже задоволені перемогою і це надихає їх до більш активної праці та прагнення нових перемог.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ