На Буковині затримали крадіїв лісу

10 січня Державною лісовою охороною Лаурського та Красноїльського лісництв ДП “Сторожинецьке лісове господарство” було виявлено незаконну рубку 11 дерев бука та клена-явора.

“Працівники лісової охорони по гарячих слідах встановили, що незаконна рубка скоєна мешканцями смт Красноїльськ”, – інформує інженер з охорони та захисту лісу ДП “Сторожинецький ЛГ” Сергій Стасюк.

На місце події лісівники викликали оперативну групу Сторожинецького ВП ГУНП України в Чернівецькій області. Розпочато слідчі дії.

Спеціалісти Сторожинецького держлісгоспу обрахували збитки, завдані державі правопорушниками. Відповідно до складеного акту з розслідування інциденту, за 5 незаконно зрубаних дерев в експлуатаційних лісах Лаурського лісництва збитки становлять 31 тис 842 грн.

У Красноїльському лісництві правопорушники окрім 4 дерев лісфонду експлуатаційного значення зазіхнули на 2 дерева на території природозаповідного фонду зоологічного заказника “Зубровиця”, що суттєво збільшує суму завданих збитків. Загальна сума збитків по Лаурському лісництву становить 48 тис 608 грн, – повідомляє “Сторожинець-інфо”.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ