На Путильщині близько 70 людей заблокувати прикордонний наряд відділу «Селятин», щоб «відбити» 18 ящиків сигарет

25 червня, ввечері, в Путильському районі організатори протиправної діяльності, залучивши близько 70 людей, спробували заблокувати прикордонний наряд відділу «Селятин», щоб «відбити» 18 ящиків сигарет, які прикордонники виявили на державному кордоні. Для блокування дій прикордонного наряду вони також залучили жінок та дітей.

Тільки за ці вихідні контрабандисти втратили сигарет на суму близько півмільйона гривень.

Після чергового затримання прикордонниками 18 ящиків сигарет, контрабандисти намагалися  блокувати наряд, в тому числі перекривши дорогу автомобілем. Підбурений натовп з місцевого населення категорично відмовлявся пропустити прикордонний автомобіль з вилученими контрабандними сигаретами.

На локалізацію ситуації люди не піддавалися, а кілька молодиків навіть вдалися до радикальних дій та спробували силою витягти сигарети з транспортного засобу, у зв’язку з цим прикордонний наряд змушений був здійснити кілька попереджувальних пострілів з табельної зброї.

На місці працювали поліцейські, які спільно з прикордонниками розблокували рух. За даним фактом направлено повідомлення до правоохоронних органів, – повідомляє прес-служба Чернівецького прикордонного загону.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ