На Сокирянщині 24 особи перебувають у лікарні через інфекції. Фахівці підозрюють, що причиною може бути вода

 

За місяць з приводу гострих кишкових інфекцій за амбулаторною допомогою до медзакладів Сокирянського району звернулось 165 хворих.

Станом на 5 липня на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні Сокирянської центральної районної лікарні перебувають 24 хворих, 11 з яких – діти. Найбільша кількість госпіталізованих – 19 припадає на період з 03.07.2017 по 05.07.2017.

Хворі є жителями міст Сокиряни та Новодністровськ, сіл  Коболчин, Вашківці, Волошкове, Олексіївка.

За результатами бактеріологічного обстеження хворих, були виділені умовно-патогенні мікроорганізми (стафілокок, цитробактер, ентеропатогенна кишкова паличка, клебсієла, протей).

В ході розслідування встановлено, що захворілі жителі міста Сокиряни мешкають у частині населеного пункту, яка підключена до централізованого водопостачання. Наразі тривають додаткові лабораторні дослідження клінічного матеріалу від хворих, зразків води. Попередні результати очікуються на 6 липня. Етіологічний фактор, джерело збудника інфекції та обставини, що сприяли виникненню спалаху, встановлюються, – повідомили у Департаменті охорони здоров’я Чернівецької ОДА.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ