Надія Савченко до українців: «Я готова стати президентом» (ВІДЕО)

Сьогодні льотчиця та політик Надія Савченко, яку тільки нещодавно визволили з російського полону, дала прес-конференцію. На заході були присутні також адвокати Надії Савченко, котрі тримали процес її звільнення на чіткому контролі від самого початку. Савченко розповіла про своє бачення сучасної політичної ситуації в країні, щодо Криму висловилася лаконічно: повернути його можна або гарячими боями, або справді розумною дипломатією. Знаючи про те, якою популярністю користується вона як політичний образ в українців, Савченко сказала: “Українці, якщо вам треба, щоб я була президентом, добре -я буду президентом. Я просто не зовсім ще вірю, що у нас вже люди навчилися голосувати не за гречку”.

Насправді Надія дуже давно мріяла про повернення в Україну, і мріяла про дуже прості речі: зробити глибокий вдих повітря, відчути себе «на своїй території» і … пройтися босоніж. Так, ще під час роботи в авіації Надії подобалося ходити босою аеродромом. Не росяна трава, звісно, але аеродромний асфальт також завжди їй подобався. Тому як тільки вона вийшла з літака, яким її везли з полону – Надія босоніж прогулялася Україною, точніше невеличкою її частиною у вигляді аеропорту.

2 КОМЕНТАРІ

  1. у нас не люблять кандидатів які сиділи . у нас навіть чроновола заплювали.

  2. Вау! Не так давно одна вышла с камеры-и на колясочке в обуви на платформе хотела стать президентом. Сразу выздоровела. Теперь еще одна,но уже не в обуви, а босяком прошлась (!),какой подвиг на публику, по родной земле. Аж слезу вышибло. И так же ту да же- в президенты.
    Блин, а это уже становится традицией. В Украине что бы стать политиком надо сидеть в тюрьме. Кто там на Януковича гнал? Зек??? Ребята,не смешите мне гланды-Леди Ю, Юга Генегальный, теперь Надя Воздушный Ас. Интересно-это так же европейские ценности? Ставить во власть людей с судимостью??? Страна во власти государственных заключенных. Уряяяя

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ