Наступного року на медицину Чернівецької області заплановано виділити понад 740 млн грн

У проекті обласного бюджету на 2018 рік на утримання установ охорони здоров’я обласного підпорядкування передбачені видатки в загальній сумі 743 мільйони 395 тис гривень.

Про це повідомили у прес-службі облдержадміністрації.

Зокрема на охорону здоров’я – 713 мільйонів 251 тисяч гривень. З них за рахунок медичної субвенції – 590251,5 тис. грн., та обласного бюджету – 123000,0 тис. грн, в тому числі на видатки з оплати комунальних послуг та енергоносіїв закладами охорони здоров’я – 57500,0 тис. грн., на виконання регіональних та комплексних програм – 9500,0 тис. грн., першочергові капітальні видатки – 20000,0 тис. грн.

У складі медичної субвенції на охорону здоров’я на 2018 рік врахована низка цільових видатків, передбачено ряд субвенцій з державного бюджету, заплановані видатки на реалізацію обласних програм, а також поточні та капітальні видатки.

В проекті обласного бюджету на 2018 рік передбачені видатки в загальній сумі 743395,5 тис. грн. на утримання установ охорони здоров’я обласного підпорядкування та здійснення заходів, а саме на:

У складі медичної субвенції на охорону здоров’я на 2018 рік враховані цільові видатки на:

– придбання лікарських засобів, виробів медичного призначення, лабораторних реактивів для стаціонарних спеціалізованих закладів охорони здоров’я, що надають медичну допомогу громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, в тому числі для лікування онкологічних захворювань – в сумі 311,4 тис. грн. обласна державна адміністрація пропонує передати Чернівецькому обласному онкологічному диспансеру.

– лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет – в сумі 21266,0 тис. грн.

– лікування хворих на ниркову недостатність методом гемодіалізу – в сумі 17992.5 тис. грн., які пропонується передати ОКУ «Чернівецька обласна клінічна лікарня».

– виплати щомісячної державної допомоги ВІЛ-інфікованим дітям і дітям, які страждають на хворобу, зумовлену ВІЛ, та здійснення банківських послуг, пов’язаних з виплатою цієї допомоги – в сумі 236,6 тис. грн.

Крім того, передбачені субвенції державного бюджету на:

– придбання витратних матеріалів для закладів охорони здоров’я та лікарських засобів для інгаляційної анестезії – 444,0 тис. грн. пропонуємо передатиОКУ «Чернівецька обласна клінічна лікарня».

– придбання медикаментів та виробів медичного призначення для забезпечення швидкої медичної допомоги – 3229,4 тис. грн.;

– відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань – 23402,4 тис. грн.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ