Навколо потяга «Чернівці-Київ» не вщухає скандал (ВІДЕО)

Для Володимира та його попутниці поїздка потягом «Чернівці-Київ» стала просто шоковою: вони опинилися в одному купе з п’яними чоловіками, котрі вели себе буйно і погрожували підірвати увесь потяг, якщо щось піде не по-їхньому.

За розслідування даної справи взялася ТСН, журналісти з’ясували у потерпілого Володимира, що п’яними в ту ніч були не лише два буйні попутники, але й .. працівники УЗ, зокрема начальник потяга. Навіть на ранок після цього скандалу пасажир каже: і від провідників також несло запахом алкоголю, що не вивітрився. На кожній станції викликали полісменів, проте і вони неспокійних і нетверезих пасажирів ніяк не змогли вгамувати. І в поліції, і в Укрзалізниці уже розпочалося розслідування даної справи.
Адміністрація “Львівській залізниці” у свою чергу пояснює: якщо виникла така екстремальна ситуація і виклику начальника поїзда недостатньо, потрібно негайно зателефонувати на гарячу лінію (0800-500-3-111).
Вранці в Києві персонал потяга здав тест на алкоголь – ще вранці і начальник, і провідники були п’яними. Швидше за все, вони позбудуться своїх посад через професійну недбалість. Одного з нічних кривдників Володимир знайшов сам у соцмережах, проте написав відповідну заяву до міліції і на п’яних попутників, і на бездіяльність поліцейських. У поліції ж пообіцяли повністю розібратися в інциденті і притягнути до відповідальності всіх винних.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ