Не спати 12 днів! Українців попереджають про нову суїцидальну гру, в яку заманюють дітей

В Україні набирає обертів нова суїцидальна гра «Червона сова». Принцип гри такий самий, як і у сумнозвісних «Синіх китів».

Про це повідомив Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба.

За його словами, спочатку дітей заманюють в гру. Надсилають їм посилання, за яким потрібно перейти (воно ніби викидає помилку). Але завдяки цьому посиланню «куратори» дізнаються орієнтовну адресу, де проживає учасник. А потім, якщо дитина відмовляється виконувати якесь завдання – її шантажують, що знають адресу і приїдуть до неї на «розбірки».

Вимога гри – постійно бути online, одразу відповідати на питання кураторів, які вони надсилають 24/7, а також, дивитися психоделічні відео посеред ночі.

Наразі ця «гра» ледь не вбила 14-річну Леру з Києва. На наступний день після зникнення, дитину знайшли в Умані. Знайомі дівчини повідомили, що вона була у відчуженому стані, з порізами на руках, повністю розібраним на деталі телефоном і інструкцією у кишені для подальших дій.

Батьків закликають, звертати  увагу на поведінку дітей. Основні поведінкові ознаки участі дитину у «групах смерті» такі: відчуженість, втома, постійно хоче спати, сидить в мережі посеред ночі,  з’являються порізи на руках.

«Якщо ви помітили ці прояви у дитини – не дорікайте і не кричіть на неї! Одразу починайте довірливу розмову. Запевніть, що ви допоможете їй вийти з гри і захистите від наслідків. Якщо дитина не йде на контакт – зверніться до психолога!», – повідомив Микола Кулеба.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ