Облдержадміністрація підготувала лист до Президента стосовно забезпечення сполучень між усіма регіонами України, що входять до EUSDR

11 грудня у рамках апаратної наради, голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук зосередив увагу присутніх на питанні пасажирських перевезень в області.

«Ключові питання – це скорочення кількості поїздів, які курсують між Чернівцями та іншими обласними центрами, зокрема Львовом та Києвом, якість автобусного перевезення пасажирів та нелегальні перевізники, які не несуть жодної відповідальності за своїх пасажирів. Щодо останнього, потрібно вживати жорсткі, але виважені кроки спільно з Управлінням Укртрансбезпеки у Чернівецькій області та Головним управлінням ДФС у Чернівецькій області для забезпечення порядку у транспортній сфері», – зазначив О. Фищук.

Наразі Управлінням інфраструктури обласної державної адміністрації підготовлено лист до Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України, Міністерства інфраструктури України та ПАТ «Укрзалізниця» стосовно забезпечення сполучень між усіма регіонами України, що входять до EUSDR(Одещина, Буковина, Верховина та Закарпаття), з регіонами Румунії, Угорщини, Словаччини та Молдови шляхом відновлення руху від Жмеринки через Могилів-Подільський до Чернівців з беззупинковим слідуванням через територію Молдови за прикладом руху потяга №117.118 Київ – Чернівці.

Щодо автобусного перевезення пасажирів, то сформована мережа Чернівецької області налічує 196 приміських маршрутів загального користування і 168 міжміських внутрішньообласних автобусних маршрутів загального користування.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ