Олексій Каспрук нагородив юну буковинку за порятунок дитини (ФОТО)

Міський голова Олексій Каспрук привітав юну рятівницю. Про це інформує прес-служба Чернівецької міської ради. Одинадцятикласниця Чернівецького ліцею №3 (медичного профілю) Анна Шумко врятувала життя 10–річній дівчинці, яка ледь не потонула під час купання у водоспаді в с. Шешори на Прикарпатті.
В селі Шешори діти відпочивали в таборі. Під час купання одна дитина захлинулась водою. «Я якось одразу згадала, чому нас вчили в ліцеї, як надавати першу допомогу, як робити непрямий масаж серця, що робити в тих чи інших випадках, – згадує Анна. – Хоча і дуже злякалась, адже таке зі мною трапилось вперше. Але я вірила, що дівчинка виживе». Завдяки знанням і навичкам, які Анна отримала в ліцеї, Анна врятувала дитину. стала справжньою рятівницею.
Чернівецький міський голова Олексій Каспрук під час зустрічі в Ратуші подякував Анні та її батькам, вручив Подяку та цінний подарунок – спортивний годинник. Також Анну відзначили і працівники управління державної служби надзвичайних ситуацій в Чернівецькій області.

DSC_0936 DSC_0916 DSC_0928 DSC_0921 DSC_0930

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ