“Оприлюднена інформація у деяких медіа про перебування підопічних у нелюдських умовах наразі не знайшла підтвердження”, – М. Павлюк про ситуацію в психоневрологічному інтернаті

Наприкінці минулого року було створено робочу групу з метою позапланової перевірки діяльності Нижньо-Станівецького психоневрологічного будинку-інтернату.

Як повідомив перший заступник голови обласної державної адміністрації Михайло Павлюк, сьогодні було передано звіт про попередні результати роботи групи.

“Оприлюднена інформація у деяких мас-медіа про перебування підопічних у нелюдських умовах наразі не знайшла підтвердження. Без сумніву, є необхідність невідкладно, постійно покращувати матеріально-побутові умови та раціон підопічних. Роботи там є та буде багато. Це наше завдання. Але ж по суті зауважень – у даному інтернаті централізована система опалення, питань забезпечення теплом раніше не виникало. Робоча група також предметно вивчає фінансово-господарську діяльність, про це також буде зафіксовано у відповідних документах”, – повідомив М. Павлюк.

До 16 січня 2018 р. має бути закінчено перевірку та підписаний АКТ позапланової перевірки, за результатами цього будуть прийняті відповідні управлінські рішення згідно з вимогами чинного законодавства. Інформацію про результати перевірки буде висвітлено додатково.

Нагадаємо, на Буковині у психоневрологічному інтернаті підопічних утримували в холоді та без води.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ