Поліцейські міста затримали двох зловмисників, які викрадали номерні знаки з автомобілів

Часто до патрульних поліцейських звертаються громадяни, у яких викрали державні номерні знаки з автомобілів.

Так, 12 лютого, близько 3-ї год ночі, на службу 102 надійшло повідомлення про те, що двоє невідомих осіб незаконно заволоділи державними номерними знаками з автомобіля заявника на вул. Чкалова.

Патрульні з’ясували прикмети осіб та почали огляд прилеглої території. Неподалік, на вул. Головній, інспектори виявили двох осіб, які підпадали під орієнтування. Чоловіки, які до того ж були в стані алкогольного сп’яніння, одразу ж повідомили поліцейським місце, де заховані номерні знаки.

Державні номерні знаки повернули власнику, а громадян доставили у відділ поліції.

27752628_2020137534926155_1155395184046542416_n

Також цього дня до поліції надійшло повідомлення про крадіжку державних номерних знаків з автомобіля на вул. Будівельників.

Неподалік, на вул. Авіаційній, під час огляду прилеглої території, інспектори виявили номерні знаки заявника. Також патрульні знайшли тут й інші державні номерні знаки. Їх доставили у відділ поліції, звідки вони в подальшому будуть передані власникам.

Також патрульні повернули державні номерні знаки власнику автомобіля марки Volkswagen Golf, які у нього викрали невідомі. Обстежуючи прилеглу територію, інспектори виявили їх неподалік.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ