Поліцейські повернули літній жінці загублені речі

Поліцейські повернули літній жінці загублені речі. Про це інформує патрульна поліція у Фейсбук. Повідомлення про знайдені речі надійшло на службу 102 близько опівдня 12 вересня. Екіпаж, який прибув на вул. Федьковича, поспілкувався із заявницею. Охоронці порядку з’ясували, що вона знайшла у смітнику білий пакет із речами та документами.
За паспортними даними поліцейські встановили особу ймовірної власниці та місце її проживання. Поліцейські одразу ж направилися на вулицю Героїв Майдану. Жінка пояснила, що протягом певного часу перебувала у перукарні. Пакет з речами на цей період необачно залишила біля паркану на вулиці. Коли повернулася, сумки на місці вже не було.
Тоді вона викликала екіпаж патрульної поліції, щоб повідомити про згубу, але від написання заяви на той момент відмовилася. Громадянка розуміла, що причина втрати – її власна неуважність та необережність. Крім паспорта та пенсійного посвідчення у сумці були ще й ключі від квартири, тому жінка дуже зраділа, що тепер не потрібно витрачати час та кошти на їх відновлення.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ