Шахраї видурюють у буковинців значні суми грошей. Будьте обережні!

Шахраї продовжують свою діяльність на території Чернівців та області. Поліцейським впродовж 13 та 14 липня вдалося зафіксувати декілька випадків шахрайства.
Одна з жительок Чернівців звернулася до охоронців порядку з заявою про те, що до неї зателефонував невідомий та назвався працівником служби безпеки «Приватбанку». Під приводом розблокування картки, шахрай заволодів грошима чернівчанки у розмірі 5000 гривень. Ці кошти жінка добровільно перерахувала незнайомцю через один із терміналів.
Невдовзі аналогічний випадок стався ще з однією жителькою міста. Невідома особа представилася представником банку та під тим же приводом дізналася у жінки реквізити її банківської картки. В подальшому з особистого рахунку громадянки було знято кошти у сумі 12 000 гривень.
Житель Хотинського району у такий самий спосіб втратив понад 9 000 гривень. У телефонній розмові з псевдо-працівником «Ощадбанку» чоловік повідомив свої особисті дані. Не гаючи часу, шахрай скористався наданою інформацією та зняв кошти з рахунку заявника.

Поліцейські закликають буковинців бути максимально уважними та обережними при розмові з незнайомими людьми. Ніколи не розголошуйте ваші особисті дані. Запам’ятайте: жодна установа не вимагатиме від вас дану інформацію.

Але шахрайства на Буковині не обмежуються банківськими справами. Поліцейські зафіксували ще два випадки, коли потерпілих ошукали на загальну суму майже в 300 тисяч гривень.

Одна із заявниць поскаржилась на те, що фірма продажу ліків не надала їй замовлений товар, за який жінка попередньо розрахувалася. Потерпіла перерахувала готівку у розмірі 268 тисяч гривень на вказаний представником фірми банківський рахунок. Товару чернівчанка так і не дочекалася.

Також свого замовлення не отримав ще один чернівчанин. Чоловік домовився з продавцем про купівлю пального, за яке перерахував на вказаний банківський рахунок суму майже в 38 тисяч гривень. Після нарахування коштів заявник більше не зміг зв’язатися з продавцем.

Відомості за даними фактами внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.

Наразі поліцейські докладають всіх зусиль, щоб викрити та затримати зловмисників.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ