Щоб уникнути обмеження водопостачання міста Олексій Каспрук скликає позачергову сесію

Міський голова Олексій Каспрук скликає позачергову сесію, яка відбудеться 23 травня о 10.00 годині.

На розгляд виноситься чимало важливих питань для чернівчан. Зокрема, депутатам пропонуватиметься внести зміни до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств міста Чернівців у частині збільшення  допомоги КП «Чернівціводоканал» на 13,4 мільйонів гривень та збільшення   допомоги КП «Чернівцітеплокомуненерго» на 2,8 мільйонів гривень.

Загалом КП «Чернівціводоканал» потребує на рік 20, 4 мільйона гривень. Така допомога дозволить не допустити росту боргів за спожиту електроенергію, що виникають через понаднормові втрати.

Від початку 2017 року водоканал отримав з міського бюджету 7 мільйонів гривень, а для забезпечення безперебійної роботи до кінця року  потрібно ще 13,4 мільйона.

Як повідомили у міськраді, вже вкотре обленерго направило звернення в якому попереджається, що з 22 травня  через борги буде обмежено електропостачання об’єктів  водоканалу, що призведене до перебоїв з водопостачанням міста.

  Для КП «Чернівцітеплокомуненерго»  пропонується додатково з міського бюджету надати для поповнення статутних капіталів 2,8 мільйонів гривень, які спрямують на виплату зарплати працівникам підприємства, а також на модернізацію котельні, яка забезпечує теплом  лікарню №3, де створено Інсультний центр, Будинок дитини, ЗОШ №30, стадіон.

1 коментар

  1. У словосполученні “КП «Чернівціобленерго» пропустили “теплокомун” – це інша юридична особа, а по суті, пане Каспрук, де 17 млн.євро кредиту для КП “Чернівціводоканал” та 3 млн. євро гранта?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ