Школярі с. Йорданешти повинні прийти 1 вересня в оновлений навчальний заклад, – О. Фищук

У понеділок, 17 липня, голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук провів чергову апаратну нараду, під час якої було обговорено важливі питання, зокрема, завершення будівництва Чернівецького обласного перинатального центру та ЗОШ І-ІІІ ступеня в селі Йорданешти Глибоцького району.

Начальник управління капітального будівництва Чернівецької ОДА Олександр Пуршага доповів, що на завершення реконструкції приміщень перинатального центру необхідно додатково 24 млн грн.

Як проінформував О. Фищук,  під час виїзного засідання Комітету Верховної Ради України з питань бюджету було обговорення фінансування важливих для області об’єктів, зокрема і перинатального центру.  Він доручив відповідним відомствам до кінця тижня підготувати та відправити у Київ необхідну документацію для виділення коштів. «До завершення 2017 року  перинатальний центр повинен буди зданий в експлуатацію», – сказав губернатор.

Щодо ситуації з будівництвом загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня в селі Йорданешти Глибоцького району, то Олександр Фищук наголосив, що учні повинні прийти 1 вересня у оновлений навчальний заклад.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ