Сторожинецьким лісорубам тепер є де зігрітися в морози

Піклуючись про створення належних умов праці лісорубним бригадам, Сторожинецький держлісгосп придбав для кількох лісництв пересувні вагончики, які слугують його працівникам місцем комфортного перепочинку під час роботи.

Про це повідомляє “Сторожинець-інфо”.

Зараз, взимку, утеплені пересувні вагончики рятують лісорубів, трактористів, трелювальників від холодів. Їх доставляють тракторами чи лісовозами прямо до місця проведення лісосічних робіт. Наголосимо, що сторожинецькі лісництва розташовані у передгірській та гірській місцевості, де робота лісівників ускладнена стрімкими схилами лісосік.

“Тут є усі необхідні побутові зручності, маємо де відпочити, маємо де зігрітися і перечекати у теплі негоду, – розповідає Олександр Григорович Швед, лісоруб 6-го розряду, який працює з товаришами у лісорубній бригаді Банилівського лісництва. – Піч на дровах не лише дає тепло і затишок. З нею можна приготувати гарячий обід, а потім з новими силами взятися до роботи”.

“Ставимо за мету забезпечити такими вагончиками усі наші десять лісництв, – розповідає директор Сторожинецького держлісгоспу Ігор Беленчук. – Проблема в тому, що їх нема де взяти. Дивом ці знайшли”.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ