Творчий подарунок від компанії «Лангейт»

Напередодні Нового року колектив компанії  «Лангейт» вирішив дещо творчо підійти до створення чергової акційної пропозиції для своїх абонентів.

«Нам захотілося, щоб буковинці трохи забули про проблеми та згадали, що варто присвячувати час рідним та друзям. Завдяки новій акції «Рік інтернету у подарунок» діючі абоненти зможуть трохи розфарбувати своє життя, відволіктися від буденності», – розповідає директор компанії «Лангейт» Мирослав Николайчук.

Щоб стати учасником акції «Рік інтернету у подарунок», діючим абонентам необхідно прийти до абонентних відділів компанії «Лангейт» (вул. Комарова, 23-25 та вул. Котляревського, 5), де менеджери нададуть їм розмальовку антистрес «Натхнення», яка є головним атрибутом новинки від інтернет-провайдеру.

odinnlhobse12 розмальовок відповідають кожному календарному місяцю, тож користувач матиме змогу обрати ту картинку, яка йому сподобається. Зробивши вибір, розмальовку необхідно буде розфарбувати, а це – ще один шанс провести творчий час з рідними, друзями чи колегами, розповідають у компанії «Лангейт». Зокрема, радять використовувати більше барвистих кольорів, які надихатимуть до чогось нового, світлого.

Для розфарбовування малюнка можна використати олівці, фарби, фломастери, чи навіть комп’ютерну графіку.

Готову роботу учасникам акції необхідно завантажити на сайт «Лангейт».  Зробивши такі кроки діючий абонент гарантовано отримує місяць безкоштовного інтернету.

Втім головний приз – рік безкоштовного інтернету отримують 10  учасників, які наберуть найбільшу кількість голосів. Голосувати за конкурсантів зможуть користувачі соціальних мереж «В Контакті» та «Фейсбук» включно до 15 січня.

 «Таку акційну пропозицію для наших діючих абонентів, ми організували вперше. Звичайно хвилюємося, як оцінять її наші абоненти. По результатам оцінки будемо планувати наступні акційні пропозиції», – додав М. Николайчук.

Позитивні відгуки про акцію вже встигли залишити абоненти. Зокрема, чернівчанка Інна на своїй сторінці у Фейсбуці подякувала компанії за таку ідею, адже малюнки піднімають настрій, надихають і відволікають від негативу. «Прийшла платити за послуги інтернету  Лангейт – пішла з гарним настроєм і планами на вечір», – поділилася дівчина.

Ще один абонент компанії «Лангейт» Володомир поділився, що акція стане у нагоді батькам, які хоч на декілька годин хочуть відлучити  дітей від гаджетів, інтернету.

Цікаво, що до розфарбовування малюнків долучилися працівники компанії «Лангейт». «Мені, як офісному працівнику дуже подобається ця творча акція. А ще приємно, коли такій пропозиції тішуться абоненти», – розповідає менеджер Катерина.

До слова, в абонентних відділах компанії можна придбати альбом-розмальовку «Антистрес», яка може стати чудовим подарунком до Дня Святого Миколая чи Різдва. «Приємно, що чернівчани просто заходять щоб купити цей альбом. Ось нещодавно прийшла бабуся, щоб придбати розмальовку своїм внукам, які мешкають в Італії», – додає менеджер компанії «Лангейт» Катерина.

y9-adt0ssxg

Справжньою родзинкою до новорічних свят, яку підготувала компанія стали авторські дерев’яні іграшки, які розробили на Буковині спеціально для абонентів «Лангейт». Працівники ретельно запакували такі подарунки у спеціальні коробочки, пакети, вклавши туди часточку своєї теплоти і добра. Такі іграшки стануть чудовою прикрасою для новорічної ялинки.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ