У 2018 році заплановано встановлення ще одного автотрансформатора на підстанції “Чернівецька”, – О. Фищук

«Ми в цьому році зробили немало. Розпочато монтаж одного з автотрансформаторів, який так необхідний нам для забезпечення життєдіяльності Чернівецької області, – повідомив Олександр Фищук 27 грудня, під час програми «Точка зору» на телеканалі «ТВА».

– Мова іде провстановлення третього автотрансформатора 330/110/35 кВ на підстанції 330 кВ «Чернівецька». Реалізацію зазначеного проекту планується завершити в 2018 році. Це означає, що буде ще одна лінія підводу – з Тернополя, таким чином у будь-який критичний момент область буде забезпечена електроенергією. На даний час є два таких трансформатори, живлення іде з Кам’янець-Подільська та Хмельницького. В зимовий період, коли температура повітря опускається нижче -15 і споживання електроенергії збільшується урази – двох трансформаторів не вистачає для забезпечення області електроенергією. Якщо один із них вийде з ладу, то пів області залишиться без світла.

Також голова облдержадміністрації нагадав, що цього року розпочалося будівництво 4 агрегату на Дністровській ГАЕС. Термін реалізації зазначеного проекту складає 36 місяців, загальна кошторисна вартість будівництва – 4,5 млрд. грн. За період 2017 року Філією «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» ПрАТ «Укргідроенерго» освоєно 1350,697 млн.грн. власних коштів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ