У Чернівецькій області на виборах у Вікнянській громаді використовують чорний піар

У Чернівецькій області у Вікнянській об’єднаній громаді невідомі особи поширили агітацію проти кандидата на посаду голови ОТГ та діючого сільського голови с. Вікно. Листівки та без вихідних даних були розміщені переважно в місцях, які не призначені для агітації в межах села Вікно.

Про це повідомив координатор громадського спостереження за виборами у Чернівецькій області Тарас Прокоп.

Кандидат на посаду голови Вікнянської об’єднаної територіальної громади Ярослав Котик проти якого був направлений зміст листівки, зазначив, що, ймовірно, листівку поширив його опонент, кандидат-самовисуванець на посаду голови Вікнянської ОТГ – Іван Ковалюк. Також Ярослав Котик повідомив, що в листівці зазначена неправдива інформація щодо його діяльності на посаді голови Вікнянської сільської ради і в зв’язку з цим, він планує звернутися до правоохоронних органів. Разом з тим, Іван Ковалюк заперечив свою причетність до листівки.

Відповідно до статті 56, частини 2 ЗУ “Про місцеві вибори” друкований агітаційний матеріал повинен містити відомості про замовника та установу, що здійснила друк, його тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск. Розповсюдження друкованих агітаційних матеріалів без зазначених відомостей забороняється. Разом з цим, відповідно до частини 5 статті 60 забороняється розповсюдження завідомо недостовірних відомостей про кандидата, політичну партію або її місцеву організацію.

Нагадаємо, що вже 24-го грудня в Чернівецькій області відбудуться вибори в чотирьох громадах – Новоселицькій, Кострижівській, Юрковецькій та Вікнянській.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ